Pupa Yetkili Teknik Servis

Sunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye Apple Markalı Ürünlere teknik servis hizmeti vermekte ve müşterilerine teknolojinin sağladığı en iyi ekipman ve orjinal yedek parça desteği sağlamaktadır.

Sektörde 10 yıllık bilinirliği olan Pupa Bilişim, artan tecrübesi ile kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Pupa Bilişim uzman personeliyle Apple kalite standartlarında hizmet sunmakta olup, yetkili servisi Apple markalı ürünler için bakım onarım, yedek parça hizmetleri vermektedir. Bunlar özetle; projelendirme, check-up, garanti içi-dışı servis hizmetleri, bakım ve destek anlaşmalarını kapsamaktadır. Apple ürünleri ile ilgili her türlü sorununuz için teknik servisimiz ile iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. 

Teknik Servis Takip

Pupa Bilişim Teknik Servis Takip

Takip Numaranız :

Randevu Al

iPhone

Teknik servisimizde iPhone için onarım işlemleri ve kısa sürede iPhone değişimi yapmaktayız.

 

 

iPad

iPad ile alakalı tüm sorunlara teknik servisimizde çözüm üretmekte ve değişim süreçleriyle ilgilenmekteyiz.

 

 

Mac

Tüm Mac’ler için onarım ve bakım işlemleri ile ikinci el alım ve değişimleri gerçekleştirmekteyiz.

 

 

iPod

Her nesilden iPod için teknik servis bakımı ve onarımı yapmaktayız.

 

 

Apple Aksesuar

Apple aksesuarlarına Apple standartlarında onarım işlemleri uygulamaktayız.

 

 

 

dr_pupa_logo

 

Dr. Pupa ile Cihazınızı Güvence Altına Alın

Dr. Pupa cihazınızın standart garanti kapsamını genişleterek, düşürme, sıvı teması gibi kullanıcı hataları da dahil olmak üzere standart üretici garantisi dışında kalan arızaların onarımını da içeren, telefonla teknik destek, online uzaktan yardım, danışmanlık hizmetleri ve arıza takibi gibi ek içerikleri olan bir hizmet paketidir.

Mağazalarımızı görmek için tıklayanız.